Kocasını eski sevgilisiyle aldatan kadının sex hikayesi

Kocasını eski sevgilisiyle aldatan kadının sex hikayesi

Selamlar sevgili beyler, hayat nasıl gidiyor bakalım? Benim ismim Neslihan ve 34 yaşındayım. Bundan yaklaşık olarak 7-8 sene evvel evlilik yaptım ve sevdiğim erkekle evlendim. Bu nedenle de onunla birlikte olduk ve güzel bir yuva kurduk. Ben aslına bakılacak olursa evlenmeden önce son derece ele avuca sığmaz değişik bir kızdım. Sürekli farklı erkeklerle birlikte olmak, onlarla takılmak ve istediğim her şeyi yaşamak istiyordum ve yaşıyordum da. Ancak dedim ya beni bu hayattan yani o dönemki hayatımdan kurtaran kocamı gerçekten de çok seviyorum. Ancak aradan zaman geçince onu boynuzlama konusunda maalesef kendime engel olamadım arkadaşlar. Daha doğrusu şöyle diyeyim, tüm suç onda diyebilirim! Çünkü beni aldatmıştı ve ben bunu da yakaladığım için aynısını ona yapmak istiyordum. O beni tanımadığım bir kadınla aldattı. Yani bu durum emin olun bana gerçekten de çok ama çok koymuştu. Ben bu arada İstanbul’da yaşıyorum, bugüne kadar herhangi bir şekilde 8 senelik evli olmamıza rağmen çocuğumuz falan olmadı. Ancak benim gibi güzel bir kadını gidip başkasıyla aldatması beni çok üzdü.

Buna rağmen ben evliliği hemen bitiremedim. Hem ona olan sevgim yüksekti hem de annem kendisini çok çok seviyordu. Bu nedenle annemi de çok fazla üzmek istemedim. Bu nedenle de ona yeniden bir şans verme gereği duydum. Ancak şunu anladım ki intikam boşuna demiyorlar soğuk yenen bir yemekmiş. Ben de onun bu yaptığını aradan zaman geçtikten sonra aynısını yaparak karşılığını verdim. Şöyle anlatayım, kocamla tanışmadan evvel benim bir tane erkek arkadaşım vardı. Ben de onu onunla aldattım. Yani aradan uzun seneler geçmesine rağmen bir şekilde sosyal medya üzerinden kendisini buldum ve hemen kendisi ile iletişim kurdum. Zaten onu aslında takip ediyordum da o beni takip etmiyordu. İşte sürekli paylaşımlarda bulunuyordu. Bu nedenle kocamın bana yapmış olduğu bu ihanetten sonra aklıma direkt olarak bu arkadaş geldi. Hemen sosyal medya üzerinden ona yazdım, bana ‘selam’ diyerek geri dönüş yaptı. Ardından da ona kendime ait olan telefon numaramı verdim, aradan biraz zaman geçtikten sonra beni aradı. Nereden baksanız bir hafta 10 gün kadar falan sohbet ettik. Önceleri normal bir arkadaş gibi konuştuk. Ancak daha sonra aramızda sıcak muhabbetler, seks konuşmaları falan başladı ve bu durum bizi gerçekten de tahrik etti. Derken da bir görüşelim dedik. Onunla görüşmeye gittiğim ise ona kocamın beni aldattığını söyledim ve bu nedenle de çok sevdiğim kocamdan aslında intikam almak istediğimi, bu yüzden de sadece bir kerelik onunla birlikte olmak istediğimi söyledim, bunu kabul edip edemeyeceğini sordum. Aslında bunu hemen kabul etti. Zaten ona ben bunu teklifi yaptığımda adamın resmen ağzının suları akıyordu.

Bu yüzden hemen görüşmeye geldi. Neyse bu arkadaş bunu kabul ettikten sonra bir sabah baktığında kocam evde yoktu ve işe gitmişti. Artık o büyük gün gelmişti diyebilirim. Hemen eski erkek arkadaşımı aradım ve evime davet ettim. Bana ‘istersen başka gün geleyim yani kocan falan gelir’ dedi. Yani biraz korkuyordu ben de ona ‘kocam evde yok ama eğer böyle sıkıntıların dertlerin varsa gelme ben başkasını bulurum, sen neden korkuyorsun’ diyerek çıkıştım. Ancak bunun ardından biraz gaza geldi ve ‘tamam geliyorum’ dedi. Aradan yaklaşık bir saat falan geçtikten sonra da geldi. Ancak ben ona biz güvenlikli bir sitede oturuyoruz, bu nedenle de gizli şekilde gelmesini söyledim. Ardından da binadan içeriye girerken kapının önüne iyi bir şekilde batmasını tavsiye ettim. Kendisi de tam da dediğimi yaptıktan sonra eve geldi ve ben de hemen kapıyı açarak onu içeriye aldım. İçeriye gelir gelmez sarıldım ve eski günleri hatırlamak istediğimi ona sarıldığım zaman kendimi mutlu hissettiğimi ve sıcak duygular hissettiğimi söyledim. Gerçekten öyle de oldu aslında, açıkçası sadece birkaç saat onunla birlikte olup onu yollayacaktım. Ancak açıkçası arkadaşlar pek de öyle olmadı. O gün onunla deliler gibi birlikte olduk. Mutfakta seks yaptık, banyoda yaptık, suyun altında soluksuz deneyimler yaşadık. Bir kere olması gereken görüşme maalesef tek bir kere ile kalmadı. Çünkü onun aletinin tadını bir kere almıştım! Son derece değişik fantezileri vardı. Mesela kocam hiçbir zaman için benim en özel bölgemi yalamazdı ama o yaladı ve uzun süre sonra ilk defa beni diliyle boşalttı, resmen kendimden geçtim.

Bu nedenle de onun bu azgınlığını ve bana yaptıklarını asla ve asla unutmadım. Aslında dediğim gibi kızmıştım ama şu anda içimde ona karşı farklı hisler oluşmaya başladı. Bu yüzden de onunla her zaman birlikte olmaya devam ettim arkadaşlar. Size aslında şunu net bir şekilde söyleyebilirim aldatılan bir kadın olunca hemen intikam duygusuna kapılmak ve onu başkasıyla aldatmak açık olmak gerekirse çok da olması gereken bir durum değil. Çünkü hiç beklemediğiniz duygulara da katılabiliyor ve olaylar farklı yerlere gidebiliyor. Eğer aldatıyorsanız gerçekten de tek bir görüşmede bu işi bitirmeniz gerekiyor. Yoksa bir gün bu durum karşınıza çıkıyor. Benim aslında dediğim gibi maalesef çıktı. Onunla bir kere birlikte oldum. Daha sonra bir kere daha oldum ama baktım olmuyor en sonunda patladım. Yani eski erkek arkadaşımla birlikte olmam bana gerçekten de pahalı patladı denebilir.

Şu an bile aslında hala onunla arada sırada da olsa görüşüyorum ama her görüştüğümde maalesef bir daha görüşmeyeceğim diyorum ancak bu benim elimde olmuyor. Çünkü çok özlüyorum, belki dedi beni ilk defa yalayan beni orgazm eden, beni benden alan tek erkek o olmuştu. Eşimi bu nedenle daha ne kadar süre ya da ne kadar aldatırım çok fazla bilmiyorum aslında. Eski arkadaşım şimdilerde belki de yeni sevgilim oluyor desem siz beni anlarsınız gibime geliyor. Hem zaten bu olayların devamı da olmaya başladı. Yani şöyle demek isterim, bir dediğim gibi ilk görüşmeyi bitirdik ama 3 gün sonra yeniden bir arada olduk. Artık kocam evden gitsin diye neredeyse dua eder hale gelmiştim. Kendisi gerçekten de çok ateşli ve seksi seven bir adam, bana adeta yeniden kadın olduğumu dalan hissettirdi. Onunla çok farklı deneyimler yaşıyordum. Mesela bir gün bildiğiniz alışveriş merkezinin otoparkında onunla seks yaptık, yetmedi araba ile gelirken arabayı park ettik araç içinde seviştik. Yani bu kadar ateşli aynı zamanda bu kadar azgın bir adamı nasıl bırakayım ki? İşte bu durumda bana göre eşimin büyük hatası var. Çünkü beni eğer ihmal etmese ben ne başkasına giderim ne de başka şeyler yaparım ancak buna mecbur kaldım. Son olarak demek isterim ki arkadaşlar, siz siz olun eşini aldatacağınız zaman başınıza gelecekleri çok iyi hesap edin. Yoksa olay kopabilir ve çok farklı durumlar ortaya çıkabilir, benden uyarması arkadaşlar!